Consultaţii cadre didactice


Programare valabilă pentru Semestrul II, anul universitar 2016-2017

NUME Prenume Ziua Interval orar Sala
ANDREI  Paul Joi 12-14 EB 235
BUCATĂ Victor Marti 10-12 EC 206
CAZACU Emil Luni 12-14 EB 208
CIUCEANU Radu Mircea Luni 16-18/ – EB 220/ –
CIUPRINA Gabriela Luni 12-13 EAD 04
DROSU Oana Marti 13-14 B 306
DROSU Oana Miercuri 16-17 EB 218
DROSU Oana Joi 14-16 F 113
DUCA Anton Marti 16-17 EC 206
DUCA Anton Joi 15-16 EC 206
DUCA Anton Joi 15-16 EC 206
GHEORGHE Alexandru-Gabriel Vineri 14-16 EB 236
HANTILA Ioan Florea Marti 14-16 EB 233
IOAN Daniel Luni 12-13 EAD 01
IONITA Valentin Marti 15-16 EB 221
IORDACHE  Mihai Joi 11-13 EB 235
LUP Aurel Sorin Luni 17-19 EAD 04
MARIN Mihai-Eugen Miercuri 12-14 EB 236
MARICARU Mihai Luni 16-18 EB 224
MARICARU Mihai Vineri 11-13 EB 224
NEMOIANU Iosif Vasile Vineri 13-14 EB 220
NICULAE Dragos Joi 12-14 EB 235
PALTANEA Gheorghe Vineri 8-10 EB 230
PALTANEA Veronica Vineri 12-14/ – EB 230/ –
PALTANEA Veronica Luni 12-14/ – EB-230/ –
PETRESCU Cătălina Vineri 12 – 14 EC 205
PETRESCU Lucian Marti 12 – 14 EB 223
DORINA Popovici Marti 11-13 CB 025
REBICAN Mihai Iulian Marti 11-12 EC 205
REBICAN Mihai Iulian Miercuri 12-13 EC 205
STĂNCULESCU Marilena Miercuri 10-12/ – EB 234/ –
STĂNCULESCU Marilena Marti 16-17 EB 234
VASILESCU George Marian Joi 16-18 EB 233
REZMERITA Georgiana Marti 12-14 EB 235

 


Programare valabilă pentru Semestrul I, anul universitar 2016-2017

NUME Prenume Ziua Interval orar Sala
ANDREI Paul Joi 14-16 EB235
BARBULESCU Ruxandra Luni 14-16 EAD
BUCATĂ Victor Joi 16-18 EC206
CIUCEANU Radu Mircea Joi 12-13 EB235
CIUPRINA Gabriela Miercuri 12-14 EAD04
DROSU Oana Joi 13-14 EB218
DROSU Oana Marti 11-13 EB218
DUCA Anton Luni 15-16 EC206
DUCA Anton Marti 15-16 EC206
GHEORGHE Alexandru-G Vineri 12-14 EB236
HĂNŢILĂ Ioan Florea Miercuri 16-18 EB233
IONITA Valentin Marti 13-14 EB221
IORDACHE Mihai Joi 12-14 EB235
LUP Sorin Miercuri 18-20 EAD07
MARICARU Mihai Luni 14-16 EB224
MARICARU Mihai Marti 14-18 EB224
MARICARU Mihai Miercuri 15-18 EB224
NEMOIANU Iosif Vasile Luni 11-13 EB220
NICULAE Dragos Joi 12-14 EB 235
PALTANEA Veronica Marti 12-14 EB-230
PALTANEA Gheorghe Marti 10-12 EB-230
PETRESCU Cătălina Luni 12 – 14 EC205
PETRESCU Lucian Joi 12 – 14 EB223
POPESCU Mihai Luni 16-18 EAD
POPOVICI Dorina Joi 12-14 CB025B
PUŞCAŞU Steliana Luni 10-12 EB218
PUŞCAŞU Steliana Miercuri 14-16 EB218
REBICAN Mihai Iulian Marti 10-11 EC205
REBICAN Mihai Iulian Joi 12-13 EC205
STĂNCULESCU Marilena Miercuri 11-13 EB234
VASILESCU George Marian Luni 14-16 EB233
MARIN Mihai-Eugen Miercuri 14-16 EB236
GHENA Marian Adrian Luni 10-12 EAD
REZMERITA Georgiana Vineri 10-12 EB235